021-22094378

خدمات رادیوگرافی و رادیولوژی دندان

10 / 10
از 1 کاربر

 بدون رادیولوژی و رادیوگرافی دندان پزشک قادر نخواهد بود تا به تشخیص بیماری دهان و دندان فرد بپردازد. رادیوگرافی و رادیولوژی به کمک دستگاه هایی انجام میشود که میتواند کوچکترین مشکل و بیماری را در دهان و یا سایر قسمت های اطراف دهان نمایش دهد. اما برای آنکه بتوانید از این دستگاه ها برای تشخیص بیماری دهان و دندان بهره مند شوید باید به مراکز خدمات رادیوگرافی OPG‌ و رادیولوژی مراجعه کنید.

 از جمله مراکزی که خدمات رادیوگرافی و رادیولوژی دندان را در شهر تهران و منطقه سعادت آباد ارائه میدهد، مرکز رادیولوژی دندان دکتر نکیسا ایل متخصص رادیولوژی دندان، فک و صورت میباشد. بخشی از جمله خدمات رادیوگرافی و رادیولوژی دندان دکتر نکیسا ایل به شرح زیر میباشد:

CBCT تمام دیجیتال و ارائه ریپورت در کوتاه ترین زمان ممکن.

ارائه ریپورت به صورت کلیشه، دی وی دی و همچنین مکتوب به بیمار.

در این مرکز رادیوگرافی OPG‌ و LatCeph به صورت کاملا دیجیتال ارائه میشود.

ارائه عکس از دندان بر روی کاغذ و همچنین سی دی با بالاترین کیفیت.

مرکز خدمات رادیوگرافی و رادیولوژی دندان دکتر نکیسا ایل از مراکزی میباشد که دستگاه های بسیار مدرنی را در اختیار دارد. نکته ای که در مورد دستگاه های مدرن بسیار حائز اهمیت میباشد کیفیت کار آنهاست. دستگاه های قدیمی قادر نیستند تا به خوبی و با شفافیت بالا عکس مناسبی را از دندان و بیماری های دندان تهیه کنند که همین موضوع پزشک دندانپزشک را با مشکلات زیادی مواجه میکند. دستگاه های مرکز خدمات رادیولوژی دکتر نکیسا ایل که از استانداردترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا هستند در اختیار تهرانیان عزیز میباشد.از دیگر خدمات رادیولوژی و رادیوگرافی دندان دکتر نکیسا ایلارائه گزارش و نتیجه به صورت کاغذی، سی دی و مکتوب میباشد. بنا به درخواست شما این مرکز قادر است تا نتیجه رادیوگرافی را به صورت سه مورد نامبرده شده در بالا ارائه دهد.

این مرکز خدمات رادیولوژی دندان برای رفاه حال شهروندان تعرفه های مناسبی را نیز در نظر گرفته است. تعرفه های در نظر گرفته شده توسط این مرکز بسیار مناسب میباشند و هیچگونه افزایش قیمتی را خارج از تعرفه های تعیین شده اعمال نمیکند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :