021-22094378

بیمه تکمیلی طرف قرارداد مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل

10 / 10
از 1 کاربر

مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل طرف قرار داد بیمه های مخلتف است که شامل بیمه های تکمیلی نوین، آتیه سازان حافظ، آرمان، ایران ، سامان، پارسیان و آسیا می باشد.

 این مرکز درمانی، خدمات رادیولوژی فک و صورت مانند رادیوگرافی داخل دهانی، سی بی سی تی، سی تی اسکن و... را ارائه می کند. خدمات این مجموعه با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می گیرد و با کیفیت بالایی ارائه می گردد. برای انواع مشکلات فک و صورت و دندان می توانید از خدمات مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل بهره ببرید. خدمات درمانی در این مرکز با استفاده از چنین بیمه های تکمیلی متناسب با خدماتی که دریافت می شود شامل کمترین میزان تعرفه خواهد بود. برای اطلاع از تعرفه های مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل با استفاده از بیمه های تکمیلی با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما ارائه کنند.

بیمه تکمیلی طرف قرارداد مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل

بیمه تکمیلی طرف قرارداد این مرکز درمانی

افراد برای دریافت خدمات رادیولوژی فک و صورت می توانند از بیمه تکمیلی به منظور کاهش هزینه های درمانی استفاده کنند و این مرکز درمانی با بیمه های تکمیلی متعددی طرف قرارداد است که به راحتی می توانید خدمات مورد نظر را دریافت کنید. رادیوگرافی خارج دهانی ، CT  اسکن دندان، رادیوگرافی داخل دهانی، CBCT دندان و فوتوگرافی از خدمات این مرکز است که با بهرترین کیفیت و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ارائه می شود. برای رزرو وقت نوبت با ما تماس بگیرید.

بیمه های تکمیلی طرف قرارداد این مرکز عبارتند از:

  • بیمه تکمیلی نوین
  • بیمه تکمیلی ایران
  • بیمه تکمیلی سامان
  • بیمه تکمیلی پارسیان
  • بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ
  • بیمه تکمیلی آرمان
  • بیمه تکمیلی اسیا

از رادیولوژی فک و صورت می توان برای مواردی همچون بررسی دندان ها، شکستگی ها، ضایعات داخل استخوانی ، عفونت ها ، ارتودنسی و.. استفاده نمود و کیفیت تصویر برداری بسیار مهم است. بیمه ی تکمیلی نوین، بیمه ی تکمیلی آتیه سازان حافظ، بیمه ی تکمیلی آرمان، بیمه ی تکمیلی ایران ، بیمه ی تکمیلی سامان، بیمه ی تکمیلی پارسیان و بیمه ی تکمیلی آسیا از بیمه های تکمیلی طرف قرارداد این مجموعه است که می توانید از این بیه ها استفاده نمایید.

در صورتی که هر یک از بیمه های تکمیلی نوین، ایران ، سامان، پارسیان ، آتیه سازان حافظ، آرمان و اسیا را دارید می توانید از این مرکز خدمات درمانی را دریافت کنید. این مرکز درمانی توانسته بیمه های مختلفی را برای ارائه ی خدمات درمانی به مراجعین پوشش دهد. بیمه های تکمیلی نوین، ایران ، سامان، پارسیان ، آتیه سازان حافظ، آرمان و آسیا از بیمه های تکمیلی هستند که تحت پوشش مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل می باشد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده