021-22094378

بیمه های پایه طرف قرارداد مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل

10 / 10
از 1 کاربر

انواع خدمات رادیولوژی فک و صورت با استفاده از بیمه های پایه که شامل بیمه تامین اجتماعی (نسخه الکترونیک)، نیرو های مسلح ، خدمات درمانی (نسخه الکترونیک) و شرکت نفت (فلات قاره)  ارائه می گردد، لذا جهت اطلاع از تعهد بیمه تکمیلی در مورد خدمات درمانی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل یکی از مراکز معتبر در زمینه ی رادیولوژی فک و صورت می باشد که انواع رادیوگرافی داخل دهانی، رادیوگرافی خارج دهانی ، CT  اسکن دندان، CBCT دندان و فوتوگرافی را ارائه می کند که برای مواردی مانند شکستگی ها، ضایعات داخل استخوانی ، عفونت ها ، بررسی موقعیت دندان ها، بررسی سینوس ها ، ارتودنسی و.. می توان از این تصاویر بهره برد. برای انواع تصویر برداری فک و صورت می توانید از طریق این مرکز تخصصی ، تصویربرداری با کیفیت بالا را انجام دهید. این مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل با بیمه های مختلف طرف قرارداد بوده و مراجعین محترم می توانند خدمات رادیولوژی دندان را با استفاده از بیمه دریافت کنند بنابراین مراجعین با هزینه ی بسیار مناسب می توانند خدمات تخصصی تصویربرداری فک و صورت را انجام دهند. بیمه پایه طرف قرار داد این مرکز پزشکی شامل بیمه تامین اجتماعی(نسخه الکترونیک)، نیرو های مسلح ،خدمات درمانی(نسخه الکترونیک) و شرکت نفت می باشد.

بیمه های پایه طرف قرارداد مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل

مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل بهترین خدمات رادیولوژی را به شما عزیزان ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

بیمه های پایه طرف قرارداد با این مرکز

همان طور که می دانید برخی از مراکز درمانی با بیمه هایی طرف قرارداد هستند و مراجعین می توانند با هزینه ی کمتری خدمات درمانی را دریافت کند. بنابراین مراجعینی که دارای بمیه هستند ، می توانند از بیمه جهت پایین آوردن هزینه های درمانی بهره ببرند. مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل نیز یکی از این مراکز درمانی است که با بیمه های مختلف طرف قرارداد بوده و امکانی را فراهم نموده است تا افراد بتوانند با کمترین هزینه ، خدمات درمانی را دریافت کنند. 

  • بیمه تامین اجتماعی (نسخه الکترونیک)
  • بیمه نیرو های مسلح 
  • بیمه خدمات درمانی (نسخه الکترونیک) 
  • بیمه شرکت نفت  (فلات قاره)

در صورتی که دارای خدمات درمانی (نسخه الکترونیک) ، بیمه تامین اجتماعی (نسخه الکترونیک)، نیرو های مسلح  و شرکت نفت هستید می توانید پس از مراجعه به مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل با ارائه ی کاربری بیمه ، هزینه های خدمات رادیولوژی دندان و فک و صورت را کاهش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده