رادیولوژی دندان در سعادت آباد

دکتر دندانپزشک زمانی میتواند به مشکلات  دندان و دهان بیمار پی ببرد که رادیولوژی دندان انجام شده باشد. رادیولوژی دندان همان عکسبرداری از دهان و دندان میباشد که توسط دستگاه مخصوصی انجام میشود. در برخی از بیماری های دندان ممکن است دکتر بتواند به راحتی و با معاینه چشمی به مشکل بیمار پی ببرد اما در بسیاری از موارد  نیز اینگونه نیست. اگر بیماری های دهان و دندان نهفته باشد باید حتما قبل از هر اقدامی رادیولوژی دندان انجام شود. رادیوگرافی دندان هیچگونه خطرات و عوارض جانبی را برای بیمار ایجاد نمیکند و میتواند ۷۰ بار در سال برای یک نفر مورد استفاده قرار بگیرد.اگر بخواهیم کاربرد رادیولوژی دندان را به صورت مختصر بیان کنیم میتوانیم به تشخیص پوسیدگی دندان ها، تشخیص بیماری های لثه ای و ریشه دندان، بررسی استخوان های دهانی و اطراف دهان، بررسی دندان هایی که در حال رشد هستند و بررسی سلامت دندان اشاره کنیم.

برای انجام رادیولوژی دندان در سعادت آباد بهترین گزینه ای که میتوانید انتخاب کنید مرکز رادیولوژی دندان دکتر نکیسا ایل میباشد. دکتر نکیسا ایل متخصص رادیولوژی دندان، فک و صورت میباشد و با بهترین دستگاه ها آمادگی ارائه خدمات رادیولوژی دندان در سعادت آباد را دارد.

مرکز رادیولوژی دندان در سعادت آباد دکتر نکیسا ایل در زمان بسیار کوتاهی کلیه خدمات عکسبرداری دندان را به انجام میرساند و همین موضوع باعث شده تا علاوه بر ساکنین منطقه سعادت آباد از سایر نقاط تهران نیز به این مرکز مراجعه کنند و عکسبرداری دندان خود را انجام دهند.

تعرفه های در نظر گرفته شده در مرکز رادیولوژی دندان در سعادت آباد کاملا مطابق با تعرفه های قانونی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت میباشد و مراجعه کنندگان و همشهریان گرامی میتوانند بدون نگرانی از بابت هزینه خدمات عکسبرداری به این مرکز جهت انجام رادیولوژی دندان در سعادت آباد مراجعه کنند.

مدرن و به روز بودن دستگاه ها در یک مرکز رادیولوژی دندان از نکات بسیار مهمی است که در بسیاری از مراکز رعایت نمیشود. از این رو مرکز رادیولوژی دندان در سعادت آباد اقدام به تهیه تجهیزات مدرن و به روز نموده است تا بتواند با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهد. امکانات به روز و مدرن با خدمات ارائه شده توسط دکتر نکیسا ایل(متخصص رادیولوژی دندان ، فک و صورت)، مرکز بسیار حرفه ای و پیشرفته ای را به وجود آورده است که همین موضوع موجب شده تا بیمار بعد از یکبار دریافت ارائه خدمات دوباره از خدمات این مرکز استفاده نماید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :